Blossom by Anna Suvorova

Женский журнал Blossom

Читайте в BLOSSOM

Читайте в BLOSSOM

Показ Yana Chervinska

Ukrainian Fashion Week: нові речі та нові ідеї догляду за ними від AEG

13 жовтня завершився другий день високої моди в Україні – 33 UFW, на якому були продемонстровані досягнення українських дизайнерів і не тільки. Однією з яскравих подій в цей день став спільний показ молодої української дизайнерки Яни Червінської та бренда AEG.

Тандем дизайнерки та відомого європейського бренда побутової техніки для дому склався невипадково. Художня цінність та естетика завжди були відмінною рисою бренда та його продукції. В той же час AEG гармонійно поєднує форму з функціональністю та інноваціями. Тому пральні машини цієї торгової марки доглядають за речами так, щоб зберігати їх свіжими і новими якнайдовше.

У проекті була задіяна нова лінійка пральних машин AEG 8000 Series і AEG 9000 Series з оновленим дизайном та вдосконаленими технологіями. Довершені зовні, вони достеменно знають, як дбайливо та ефективно випрати найделікатніші речі з вашого гардеробу. М’яке прання та ідеальний результат забезпечують такі технології:

  • SoftWater – очищує воду від мінералів та покращує склад води,
  • ÖKOMix – сприяє рівномірному розподіленню прального засобу і пом'якшувача та їхньому розчиненню у воді перед потраплянням у барабан, що гарантує їхню пряму дію на кожне волокно тканини,
  • ProSense™ – забезпечує чудовий результат прання при економії води та енергії, автоматично зважуючи кожне завантаження і підбираючи відповідний цикл прання,
  • система SensiDry – видаляє вологу з тканини при температурі, вдвічі меншій, ніж у звичайних сушильних барабанах, без значного збільшення часу сушіння, завдяки чому тканина ніколи надмірно не нагрівається і не втрачає свої текстури.

Катерина Белобловська, керівник відділу маркетингу і реклами ДП «Електролюкс ЛЛС»: «Світ високої моди близький AEG своїм стремлінням до досконалості та поєднанням креативу з практичним підходом. Тому на спільному показі на Ukrainian Fashion Week ми об’єднали свої зусилля з дизайнером, щоб представити глядачам особливі речі та досконалу турботу про них, яка лежить в основі виробництва техніки AEG. Ми пропонуємо унікальні на ринку рішення, які допомагають зберігати колір та запобігати вицвітанню, в той же час зберігаючи форму речей і м'якість тканин. Завдяки інтелектуальним інноваціям, які покращують склад води, щоб не пошкодити волокна тканини під час прання, техніка AEG підвищує ефективність засобів для прання навіть при низьких температурах».

Яна Червінська створює речі, які надихають оригінальністю ідеї та практичністю у використанні. Виготовлені з бавовни, трикотажу, шовку і оксамиту – тендітних, делікатних тканин – вони є саме тими речами, які стають улюбленими і які хочеться носити якнайдовше. Саме тому і виникла ідея продемонструвати інноваційні можливості піклування про такі особливі речі у спільному проекті з AEG.

Яна Червінська, український дизайнер: «Кожна річ, яку я створюю, – це спосіб розказати власну історію, поділитися своїми поглядами, думками, переживаннями. Тому мені, звичайно, хочеться, щоб мої речі «жили» і надихали людей якомога довше. Наш проект із AEG допоміг мені реалізувати це бажання. У кожне своє творіння я вдихаю життя, а AEG піклується про те, щоб речі зберігали первозданні форму, колір і властивості тканин».

Yana Chervinska

 Информация представлена компанией AEG

2016© Блог Анны Суворовой BLOSSOM. Все права защищены.

Использование любых материалов, размещённых на сайте, разрешается при условии ссылки на blossom.kiev.ua.